Meritking Para Çekme Yöntemleri

Meritking para çekme yöntemleri arasında yer alan seçenek hacminin bu kadar geniş olması tabii ki bazı temel sebeplere dayanıyor. Firmanın yıllar boyunca hem Türkiye’de hem de yurtdışında yoğun bir biçimde aktif olması, herkesi memnun edecek seçenekleri bir araya getirmesi büyük bir koz. Bunu gerçekten avantaj olarak görmek istiyorsak tıpkı yatırım aşamasında olduğu gibi çekim aşamasında da tüm alternatiflerimizi bilmemiz gerekiyor.

Dilerseniz Meritking giriş adresi üzerinden oynayarak kazandığımız tutarı hemen çekim talebi verebiliriz. Çünkü platformun en büyük özelliği haftanın 7 günü ve günün 24 saati çekim için onay veriyor olmasıdır. Bunu tabii ki sanal ödeme metotları vasıtasıyla yapıyor. Halen daha banka transferi gibi geleneksel metotlar için iş günü ya da mesai saatleri kavramlarıyla karşılaşabiliyoruz. Fakat gerek alt limitlerin uygun olması, gerekse işlem hızı ve her an çekim talebi verilebilmesi sanal ödeme sistemlerini daha da öne çıkarıyor.

Meritking Para Çekme İşlemi

Direkt olarak Meritking para çekme yöntemleri incelendiğinde dört farklı alternatifle karşı karşıya kalıyoruz. Bunların ikisi ise aynı metodun farklı altyapılar üzerinden değerlendirilen varyasyonları. Papara ve VIP Papara yalnızca çekim tutarı noktasında birbirinden ayrılıyor. Alternatif bir sanal metot olarak Payfix görmemiz pozitif bir algı yaratıyor. Halen daha klasik metotları önemseyenler ise banka transferi yapabiliyor.

  • Banka Havalesi

Banka havalesi ile para çekme talebi verirken o an için, farklı bankalar için ya da süreç dahilinde birbirinden değişken alt limitler gözlemlenebilir. Bu yüzden çekim talebi verirken banka havalesi seçimi yapılarak ilgili banka seçildikten sonra karşınıza çıkan güncel tutarı görebilirsiniz.

  • Papara

Papara ile çekim yapmak şu sıralar en çok tercih edilen metot olarak görülüyor. Zira 100 TL alt limitle herkesi memnun eden bir seçenek.

  • Payfix

Yine 100 TL üzeri tutarları çekebileceğiniz bir diğer sanal ödeme metodu Payfix.

  • VIP Papara

VIP Papara seçeneğini kullanarak çekim yapabilmeniz için minimum 5.001 TL ve üzerinde çekim talebi oluşturmanız gerekiyor. Yüklü çekimler için bu seçenek tercih ediliyor.

Meritking Para Çekme İşlem Süresi

Meritking para çekme yöntemleri için genel ağırlığın sanal metotlarda olması işlem süresini kısaltıyor. Mesela banka transferlerinde hiç sevmesek bile hafta içi ve mesai saatleri zorunluluğu sürebiliyor. Bilhassa havale değil EFT ile çekim yapmak isteyenler günlerce beklemek zorunda kalabiliyor.

Ancak banka havalesinde böyle bir beklemeye gerek duyulmadığını vurgulamak gerek. Yine de Meritking ödeme yöntemleri gibi farklı sanal seçenekleri bir araya getiren platformlar dikkat çekmeyi sürdürüyor. Mesela Papara ve Payfix gibi sanal ödeme altyapılarını bizlerle buluşturduğundan dolayı çekim işlemleri hızlıca tamamlanabiliyor. Hatta para çekme talebinize istinaden maksimum birkaç saat içerisinde kazancınızı kendi hesabınızda görebiliyorsunuz.

Yorum yapın